top of page
Altapharma Cranberry + Vitamin C + Selen

Kapsula me boronice te kuqe, vitamin C dhe selen. Pa laktoze dhe pa gluten.

Vitamina C sherben per nje funksjon te shendetshem te sistemit imunitar dhe mbron qelizat nga stresi.

Altapharma Cranberry + Vitamin C + Selen

Lek725,00Price
bottom of page