top of page
Altapharma Meerwasser Nasenspray sensitive

Spraj me uje deti per hunde te ndjeshme, te thate dhe alergjike. Me hialuron dhe deksapantenol.

Spraji i hundeve permban substancen natyrale acidin hialuronik, i cili formon nje shtrese hidratuese ne mukozen e hundes. Produkti permban 20ml.

Altapharma Meerwasser Nasenspray sensitive

Lek375,00Price
bottom of page