top of page
Altapharma Meerwasser Nasenspray sensitive Medizinprodukt

Spray me uje deti per hunde te ndjeshem. Per hunde te thate dhe alergjike, me hialuron dhe deksapantenol. Spray i hundeve permban substancen natyrale acidin hialuronik, i cili formon nje shtrese mbrojtese hidratuese ne mukozen e hundes. Produkti permban 20ml.

Altapharma Meerwasser Nasenspray sensitive Medizinprodukt

Lek375,00Price
bottom of page