top of page
altapharma Vitamin C Pulver

Vitamine C pluhur.

Produkt vegan, pa gluten dhe pa laktoze.

Produkti eshte suplement dietik me acid askorbik te paster ne cilesi farmacetuike.

altapharma Vitamin C Pulver

Lek325,00Price
bottom of page