top of page
Alterra NATURKOSMETIK Cover & Correct 01 Anti-Red

Alterra Cover Correct Anti-Red neutralizon skuqjet dhe fsheh venat e fytyres.

Formula e lehtë, kremoze me vaj organik jojoba dhe vaj organik të sojës ofron mbulim dhe shkëlqim të freskët.
 

Alterra NATURKOSMETIK Cover & Correct 01 Anti-Red

Lek570,00Price
bottom of page