top of page
Alterra NATURKOSMETIK Handcreme Bio-Rose.

Alterra Naturkosmetik Handcreme Bio-Rose, krem per duar te buta dhe te hidratuara. Me ekstrakt te trendafilit, gjalpit shea dhe vajit te lulediellit, i dhuron lekures nje arome te mrekullueshme. 

Alterra NATURKOSMETIK Handcreme Bio-Rose.

Lek325,00Price
bottom of page