top of page
Alterra NATURKOSMETIK Kollagen Booster Serum

Serum per lekuren me Kolagjen. 

Produkt vegan, pa ngjyrues sintetik dhe aromatizuesartificiale. Pa silikon dhe vajra minerale. Permban 6.7% leng aloe vere. Serumi me ekstrakt bimor ndihmon ne rritjen e kolagjenit si dhe pomovon sintezen e kolagjenit per nje lekure me te lemuar. 

Alterra NATURKOSMETIK Kollagen Booster Serum

Lek655,00Price
bottom of page