top of page
Alterra NATURKOSMETIK Multicolour Bronzer

Bronzer per nje lekure rrezatuese, te embel dhe me shkelqim.
I pershtatshem per tu aplikuar ne trup dhe ne fytyre.
Fale ekstraktit me aloe vera e ben lekuren te ndihet me e fresket.

Alterra NATURKOSMETIK Multicolour Bronzer

Lek735,00Price
bottom of page