top of page
Alterra NATURKOSMETIK Vitamin C Ampullenkur

Kure me ampula me vitamine C dhe Qitro. 
Hidraton lekuren, ndalon radikalet e lira dhe mbeshtet prodhimin e kolagjenit. 
 

Alterra NATURKOSMETIK Vitamin C Ampullenkur

Lek655,00Price
bottom of page