top of page
Alterra Sonnenmilch LSF 30

Qumesh mbrojtes ndaj diellit me faktor mbrojtes 30 spf. Me permbajtje te ullirit bio, luledielli organike dhe gjalpe shea. Kujdeset butesisht per lekuren. 

Alterra Sonnenmilch LSF 30

Lek1.345,00Price
bottom of page