top of page
Aok Schönheits-Schlaf! Nachtcreme

Krem nate me caj te bardhe. Pa ngjyrues artificial dhe pa vaj mineral. Kremi hidraton lekuren, lufton papastertite dhe aknet. Njekohesisht njetrajteson ngjyren e lekures se fytyres. Pas perdorimit te rregullt te kremit, pucrat dhe pikat e zeza do te reduktohen dhe parandalohet ne menyre efikase daljen serisht te tyre. Lekura gjate nates do te hidratohet. Kremi eshte i pershtatshem per moshat 20 deri ne moshen 40 vjece. Permban PH neutral per lekuren, testuar dermatologjikisht. 

Aok Schönheits-Schlaf! Nachtcreme

Lek435,00 Regular Price
Lek365,00Sale Price
bottom of page