top of page
B.BARTY VANILLA EDT NS 50ML

Spray Vanilla Eau de Toilette nga Bettina Barty është një aromë sensuale, joshëse. Eshtë i rrethuar nga një aromë delikate dhe sensuale që tërheq vëmendjen.

B.BARTY VANILLA EDT NS 50ML

Lek1.430,00Price
bottom of page