top of page
BABYDR.EXTRA SENSITIVES PUDER

Pudër pluhur për bebe. Ideale për lëkurë të ndjeshme. Mbron kundër acarimit dhe plasaritjes. Me vaj jojoba dhe allantoin.

BABYDR.EXTRA SENSITIVES PUDER

Lek165,00Price
bottom of page