top of page
Babydream extra sensitive Spezial Wundschutzcreme 75 ml.

Krem special per mbrojtjen e plageve, per lekure te ndjeshme. Kremi kuron ne menyre te shpejte lekuren e acaruar dhe te skuqur. Pa parfum, i perbere nga pantenoli dhe nga zinoksidi. Produkti permban 75ml.

Babydream extra sensitive Spezial Wundschutzcreme 75 ml.

Lek245,00Price
bottom of page