top of page
Babydream extra sensitiver Puder-Stift

Puder ekstra sensitive per femijet. Ndalon hidratimin e teper ne lekure. Pa parfum. Kujdes: Shmangni pjesen e gojes dhe hundes. Mos e aplikoni ne lekure te lenduar.

Babydream extra sensitiver Puder-Stift

Lek490,00Price
bottom of page