top of page
Babydream extra sensitiver Waschschaum

Shkume larese per fytyren dhe duart e bebeve. E pershtatshme per lekuren ekstra te ndjeshme. Me perberje pantenoli, pa parfum.

Babydream extra sensitiver Waschschaum

Lek325,00Price
bottom of page