top of page
Babydream Grießpudding Vanille

Puding me drithera dhe vanilje per femijet ne moshen mbi 1 vjec. Permban gluten, kalcium dhe qumesht. Mund te konsumohet midis vakteve ose si embelsire.

Babydream Grießpudding Vanille

Lek215,00Price
bottom of page