top of page
Babydream Kindergetränk ab 1 jahr.

Qumesht pluhur per bebet mbi moshen 1 vjec. Qumeshti pluhur perbehet nga qumesht i skremuar dhe nga vajra bimor. Paketimi permban 500g.

Babydream Kindergetränk ab 1 jahr.

Lek655,00Price
bottom of page