top of page
Babydream Natural Mandelöl 250 ml.

Vaj bajame per femije. Produkt vegan, 0% parfum, mikroplastike dhe vajra minerale. Vaji i bajames kujdeset dhe pastron butesisht lekuren e femijeve. Produkti permban 250ml. 

Babydream Natural Mandelöl 250 ml.

Lek980,00Price
bottom of page