top of page
Babydream Natural Waschgel & Shampoo 250 ml.

xhel dushi dhe shampo per femije, 0% parfum, mikroplastike dhe silikon. Nuk permban ngjyrues artificiale dhe as vajra minerale. Xheli i dushit dhe shampo kujdeset butesisht per lekuren e femijeve dhe per floket e tyre. Paketimi permban 250ml.

Babydream Natural Waschgel & Shampoo 250 ml.

Lek490,00Price
bottom of page