top of page
Babydream Seife

Sapun per bebe, pastron butesisht dhe kujdeset per lekuren. Me vajra bimore te cilet rikthejne yndyren e lekures.

Sapuni perbehet nga vaji jojoba, kamomili dhe gjalpe shea. Kujdeset dhe per lekuren e ndjeshme te te rriturve. Pa vaj mineral, parafine, pa lende ngjyruese dhe konservuese.

Babydream Seife

Lek80,00Price
bottom of page