top of page
Babydream Wickelunterlage 10 Stück

Shtroje per nderrimin e pelenave, me permasa 60*60 cm. I mundeson femijes qendrim te bute dhe te thate, fale pambukut qe arrin te thithe lageshtin. Mund te perdoret edhe si mbulese krevati. Ka siperfaqe te madhe per nje nderrim sa me te rehatshem te pelenave. Paketimi permban 10 cope.

Babydream Wickelunterlage 10 Stück

Lek295,00Price
bottom of page