top of page
Bear Fruits Unicorn Hair Mask + Cap

Maske per floket me mungese hidratimi!
E perbere ma aloe vera dhe vaj argani, te cilet u japin flokeve lageshti intensive.
Kujdes intensiv per floket tuaj.

Bear Fruits Unicorn Hair Mask + Cap

Lek1.145,00Price
bottom of page