top of page
Beauty Glam AHA Serum 30 ml

Beauty Glam Serum, per lekure te paster, te bute, te hidratuar dhe shume elastike. E perbere me 5% acid frutash, i cili siguron efekt zbutes ne lekure. Serumi dhuron cehre te embel dhe te paster. Qelizat e vdekura te lekures dhe poret largohen mrekullisht. Lekura rifiton shkelqimin e saj dhe duket me e re. 

Beauty Glam AHA Serum 30 ml

Lek1.635,00Price
bottom of page