top of page
Betty Barclay pure pastel mint, EdT 20 ml

Parfum per femra, me arome frutash dhe myshku te drurit. Pershtatet mjaft mire me lekuren, duke u ndjere si nje zonje e vertete.  Parfum me permbajtje alkoli.

Betty Barclay pure pastel mint, EdT 20 ml

Lek1.965,00Price
bottom of page