top of page
BR.BANANI ABSOLUTE M.EDT NS 50

Arome mashkullore, joshese dhe seksi në një parfum të vetëm. Me përbërjen e cmuar të grejpfrut, mandarinë, piper i zi, pije energjike, gjethe vjollce, zambak i luginës, drurë qelibar, fasule tonka, vanilje etj.

BR.BANANI ABSOLUTE M.EDT NS 50

Lek2.455,00Price
bottom of page