top of page
CATRICE All Over Glow Tint

Qofte ne fytyre, sy apo buze, shkelqimi dhe xixat kirjojne nje efekt te bukur rrezatues dhe vezullues.

Formule kremoze e perbere me vitamine C, niacinamide dhe pantenol e bejne lekuren rrezatuese dhe i japin asaj shkelqim te lehte dhe natyral.

E gjeni ne 2 nuanca te ndryshme.

CATRICE All Over Glow Tint

Lek735,00Price
bottom of page