top of page
Catrice Blush Box Glowing + multicolour 020

Shumellojshmeri ngjyrash per nje ruzh mollezash plot ndricim. Lekura juaj merr nje pamje te embel dhe shkelqen menjehere sapo e vendosni pluhurin puder te ruzhit.  

Catrice Blush Box Glowing + multicolour 020

Lek650,00Price
bottom of page