top of page
Catrice Demi Matt Lipstick 100 Nude Crush Everyday

Nje kombinim mat dhe formule e rehatshme te qendrimit te buzekuqit ne buze. Strukture sensuale buzekuqi qe rrudhet lehte ne buze si balsami. Buzekuqi zgjat dhe krijon mbulimin perfundimtar me nje ndjenje jashtezakonisht te lehte ne buze. Formula eshte e pasur me avokado dhe vaj ulliri dhe ofron nje game ngjyrash te tjera te vlefshme nga nude deri tek e kuqja me e forte. Ky lloj buzekuqi vjen nga paketimi me i ri i projektuar prej firmes CATRICE.

Catrice Demi Matt Lipstick 100 Nude Crush Everyday

Lek650,00Price
bottom of page