top of page
Catrice Lash Curler

Catrice lash curler, u jep forme qerpikeve dhe i kthen ne menyre te persosur brenda pak sekondash. Kreheri qe ndodhet tek kthyesja siguron volum dhe nxjerr ne pah qerpiket tuaj. 

Catrice Lash Curler

Lek655,00Price
bottom of page