top of page
Catrice One Drop Coverage Weightless Concealer 010 Light Beige

Korrektor me pikator ne ngjyre bezhe te lehte, Mbulim i forte, i qendrueshem dhe rezistent ndaj yndyres se lekures apo djerses. Me acid hialuronik vegan. 

Ne te njejten kohe, tekstura, mbulimi me korrektor eshte ultra i lehte dhe siguron lageshti fale perberesve te acidit hialuronik.

 

Keshilla : Shkundeni para perdorimit dhe vendosni vetem nje pikë nen çdo sy, pasi ka nje rendiment shume te larte. Perdorni nje sfungjer per perhapjen, furçe ose me gisht per ta njetrajtesuar. Per me teper, aplikoni pak korrektor ne cep te syrit, ne mes te kapakut dhe nen harkun e vetullave, per një pamje menjehere te fresket natyrale. 

Catrice One Drop Coverage Weightless Concealer 010 Light Beige

Lek730,00Price
bottom of page