top of page
Catrice Poreless Perfection Powder 010

Puder kompakte , per nje tonalitet neutral ne lekure. I jep lekures nje cehre te ngrohte dhe mbulon rregullisht poret. Puder pa silikon. E pershtatshme per cdo lloj lekure.

Catrice Poreless Perfection Powder 010

Lek815,00Price
bottom of page