top of page
Catrice True Skin Hydrating Foundation 010

Fondatine hidratuese , per te gjitha llojet e lekurave, e perbere me acid hialuronik dhe vaj fara shalqi. Siguron lageshti intensive fytyres.

Catrice True Skin Hydrating Foundation 010

Lek1.145,00Price
bottom of page