top of page
CATRICE Under Eye Brightener

Thuajini mireupafshim rratheve te zinj te syve.Ndricuesi Under Eye ofron efekt te menjehershem.

Kremi me efekt korrigjues ne nuance roze te lehte eshte krijuar posacerisht per zonen poshte syve.

Formula e tij e pasur me acid hialuronik dhe gjalp shea.

CATRICE Under Eye Brightener

Lek655,00Price
bottom of page