top of page
Colgate Max White Charcoal Zahnpasta

Paste e zeze me karbon dhe minerale per pastrimin e dhembeve. Pasta eleminon njollat ne siperfaqen e dhembeve.I dhuron gojes arome freskie. E pershtatshme per perdorim te perditshem. Pastrojini dhembet dy here ne dite per dy minuta.Produkti nuk eshte i pershtatshem per femije nen moshen 7 vjecare.

Colgate Max White Charcoal Zahnpasta

Lek360,00Price
bottom of page