top of page
domol Farb- & Schmutzfangtücher

Letra speciale "Domol" per rrobat ne lavatrice.
Pastron rrobat nga papastertite, nga ngjyrosja e padeshiruar e rrobave dhe rikthen bardhesine tek rrobat e bardha.
 

domol Farb- & Schmutzfangtücher

Lek270,00Price
bottom of page