top of page
Domol Hygiene-Spray Biozidprodukt 400 ml

Dezinfektues spray higjenik. Vret 99.9 % te baktereve. Ai ka efekt te 3-fishte mbrojtes ndaj baktereve, kerpudhave dhe viruseve speciale. I pershtatshem per perdorim shtepiak dhe ne udhetime. Sherben si dezinfektues siperfaqesor. 

Domol Hygiene-Spray Biozidprodukt 400 ml

Lek490,00Price
bottom of page