top of page
Dove Creme-Dusch-Peeling Granatapfel & Sheabutter.

Skrap Dove per larjen e trupit me shege, gjalp shea dhe me dyll jojoba. Ndihmon ne pastrimin e lekures nga qelizat e vdekura, per nje lekure sa me te bute. Produkti permban 225ml.

Dove Creme-Dusch-Peeling Granatapfel & Sheabutter.

Lek655,00Price
bottom of page