top of page
ENERBIO AMARANTH GEPUFFT

Burim i pasur proteinash me farat e pjekura Amaranthi. 

Nuk permban gluten, me sheqer natyral te vete produktit organik. Me soja, qumesht, selino dhe susam. Shijojeni ne mysli te shoqeruara me kos apo qumesht, si dhe ne gatime te ndryshme.

Me vlera kalorike, pa sheqer, per te gjithe ata qe duan te ndihen te ngopur dhe te ulin peshe

ENERBIO AMARANTH GEPUFFT

Lek245,00Price
bottom of page