top of page
EnerBiO Energy Balls Kokos & Cranberry

Toptha energjike me copeza kokosi, hurma arabie dhe boronice te kuqe. Produkt vegan, pa sheqer te shtuar, pa gluten dhe pa laktoze. Ideale per midis vakteve.

EnerBiO Energy Balls Kokos & Cranberry

Lek280,00Price
bottom of page