top of page
EnerBiO Honig Waffeln 175 g

Vafer te mbushur me mjalte, i perbere me qumesht soje, lekure frutash dhe susam. Produkt i kontrolluar nga Bujqesia organike.

EnerBiO Honig Waffeln 175 g

Lek245,00Price
bottom of page