top of page
ENERBIO KOKOSMILCH

Qumështi i kokosit enerBiO i bërë nga copat e kokosit të shtypur mund të përdoret si bazë për milkshakes ose akullore. 100% vegan, pa gluten dhe pa laktozë gjithashtu.

ENERBIO KOKOSMILCH

Lek310,00Price
bottom of page