top of page
EnerBiO Sultaninen 250 g.

Rrush i thate shume i shijshem. Mund te konsumohet mes vakteve por dhe pas tyre. Produkt i kontrolluar nga Bujqesia organike. Produkt vegan.

EnerBiO Sultaninen 250 g.

Lek245,00Price
bottom of page