top of page
EnerBiO Zartbittercreme

Krem kakaoje i hidhur.

Produkt vegan. Kremi sherben per te lyer buken.

Permban 30% kakao. I shijshem dhe teper i pelqyer.

EnerBiO Zartbittercreme

Lek490,00Price
bottom of page