top of page
ENZBORN® Bio Aloe Vera Premium Gel

Xhel me aloe vera, i dhuron lekures hidratim intensiv dhe ndjesi ftohese te lehte. Eshte i rekomanduar per irritimet e lekures si pas depilimit apo dhe pas banjes se diellit. Perthithet shpejte nga lekura, nuk le shenja apo njolla. I pershtatshem per perdorim te perditshem, pa mikroplastike. produkt vegan. 

ENZBORN® Bio Aloe Vera Premium Gel

Lek900,00Price
bottom of page