top of page
Essence Plumping Nudes Lipgloss 03 - She's So Extra.

Plumber buzesh me gjalp shea, i ben buzet te duken me te plota dhe te shkelqejne. Shkelqysi i buzeve ka nje ngjyre te pershtatshme per cdo lloj lekure.

Essence Plumping Nudes Lipgloss 03 - She's So Extra.

Lek370,00Price
bottom of page