top of page
Essence what the fake! EXTREME PLUMPING LIP FILLER

Lip filler per buze te plota dhe shume voluminoze. I perbere me acid hialuronik dhe vitamine E. Dhuron buzeve hidratim fh ka efkt ftohes te kendshem. I ben buzet tuaja te duken me te plota dhe dhuron shkelqim. 

Essence what the fake! EXTREME PLUMPING LIP FILLER

Lek490,00Price
bottom of page