top of page
Essence what the fake! PLUMPING LIP FILLER 01.

Lip filler, per buze te plota dhe shume voluminoze. I perbere me acid hialuronik dhe vitamine E. I dhuron buzeve hidratim dhe ka efekt ftohes te kendshme. I ben buzet tuaj te duket me te plote dhe dhuron shkelqim.

Essence what the fake! PLUMPING LIP FILLER 01.

Lek490,00Price
bottom of page