top of page
Facelle Intim-Waschlotion Aloe Vera

Locion lares per femra me Aloe Vera per perkujdesjen e zones intime.

Vlera e pH 4.2 eshte optimale per zonen intime dhe speciale per pastrimin dhe perkujdesjen e perditshme.

Me ekstrakt Aloe Vera natyrale, me arome te lehte dhe me acid laktik.

Facelle Intim-Waschlotion Aloe Vera

Lek295,00Price
bottom of page