top of page
Falten Stop Feuchtigkeitspflege

Krem hidratues kunder rrudhave per meshkuj me vitamine E.

Zvogelon dukshem rrudhat dhe linjat e holla. Dhuron lekures hidratim, freski dhe e ben ate te ndihet me e lemuar.

Falten Stop Feuchtigkeitspflege

Lek1.310,00Price
bottom of page